Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

GARMIN - navigace

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Garmin Drive 40 Lifetime Czech

Automobilová navigace s displejeme 4,3" a s mapami ČR s doživotní aktualizací.

2.223,-
naše cena bez DPH
GARMIN eTrex 10

Nemapový odolný přístroj pro záznam dat s terénu s jednoduchým ovládáním.

2.266,-
naše cena bez DPH
Garmin Drive 40 Lifetime EUROPE 45

 

4,3" navigace s mapami Evropy  s doživotní aktualizací.

 

3.049,-
naše cena bez DPH
eTrex 20x, východní Evropa

Mapová, kompaktní navigace s příjmem družic GPS/GLONASS/GALILEO!

4.124,-
naše cena bez DPH
eTrex 20x, západní Evropa

Mapová, kompaktní navigace s příjmem družic GPS/GLONASS/GALILEO!

4.537,-
naše cena bez DPH
Garmin Drive 51S Lifetime Europe20

5" automobilová navigace s mapami 20ti států střední Evropy a její bezplatnou doživotní aktualizací.

2.966,-
naše cena bez DPH
eTrex 30x, východní Evropa

Nový model legendární eTrex série s možností připojení externích čidel využívá systémů  navigace amerického GPS, ruského Glonass a v budoucnu Evropského Galileo!

4.950,-
naše cena bez DPH
eTrex 30x, západní Evropa

Nový model legendární eTrex série s možností připojení externích čidel využívá systémů  navigace amerického GPS, ruského Glonass a v budoucnu Evropského Galileo!

5.364,-
naše cena bez DPH
eTrex Touch 25 Europe46

Modelová řada eTrex patří k nejmenším outdoorovým GPS dostupných na trhu.

5.198,-
naše cena bez DPH
eTrex Touch 35 Europe46

Modelová řada eTrex patří k nejmenším outdoorovým GPS dostupných na trhu.

6.399,-
naše cena bez DPH
Oregon 600 PRO

Nejmodernější outdorová navigace turistická TOPO CZECH v měřítku 1:10000.

8.256,-
naše cena bez DPH
Montana 610 PRO

Je outdorová navigace s velkým 4" dotykový displej s automat.překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku.

11.975,-
naše cena bez DPH
Oregon 650 PRO

Outdorová navigace turistická TOPO CZECH v měřítku 1:10000, s otočným sisplejem a fotoaparátem.

9.496,-
naše cena bez DPH
Garmin Nuvi 2497 Lifetime Europe 45

4,3" automobilová navigace s bezplatnou doživotní aktualizací 45 map Evropy (edice mapy CityNavigator).

4.041,-
naše cena bez DPH
Garmin Nuvi 56 Lifetime Europe 45

5" GPS s mapami celé  Evropy se službou Lifetime

3.471,-
naše cena bez DPH
Garmin Nuvi 66T Lifetime Europe 45

6" navigace s mapami celé Evropy a bezplatnou aktualizací.

4.619,-
naše cena bez DPH
GARMIN - navigace

GPS navigace od výrobce Garmin, veškeré příslušenství a mapy. Aktualizace map Garmin, nejnovější nabídka autonavigací Garmin

Výrobce Garmin nabízí velkou škálu navigací, které vám usnadní cestování v autě, ale také pěšky. Jsou vhodné do každého terénu, vždy vám pomohou k tomu, abyste nezabloudili. Velkou výhodou je bezplatná doživotní aktualizace, ale najdou se i další plusy, kupříkladu velmi přijatelná cena.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative